„Walec” rozjechał Start

W miniony weekend piłkarze Startu musieli uznać wyższość przeciwnika LZS Walce, przegrywając aż 4:1.
Do 20 minuty spotkanie było wyrównane jednak w przeciągu kilku minut straciliśmy bramki z rzutu karnego oraz wolnego i gra Startu kompletnie się posypała. Do przerwy nasza drużyna przegrywała już 4:0 i tylko dzięki ambitnej postawie młodej drużyny trenera Kowalczyka w drugiej połowie udało się strzelić honorową bramkę autorstwa Smolarczyka. Porażka ta mocno komplikuje sytuację namysłowskiego Startu w walce o utrzymanie się w opolskiej IV lidze.
Nasza drużyna zajmuje teraz 18 miejsce z 24 punktami na koncie po 28 kolejkach. Liczymy, że zdoła się utrzymać w czwartej lidze. Ostatni raz nasza drużyna na poziomie ligi okręgowej grała w sezonie 2001/2002 czyli równo 20 lat temu.
zdjęcie z profilu Facebook: Start Namysłów