Piękne i ważne, Era Kobiet w Namysłowie

W ramach projektu „Jesteś piękna! Jesteś ważna!” w salonie kosmetycznym Hello beauty studio odbył się wernisaż wystawy utalentowanej artystki z Namysłowa Emilii Huck. W miłej atmosferze przy brzmieniu gitar, lampce wina, pysznym cieście przybyli goście podziwiali prace artystki, w rozmowach rozważali o jej twórczości i inspiracjach artystycznych. Bez wątpienia Emilia to wspaniała kobieta, która kocha to co robi i jestem pewna, że jeszcze nieraz usłyszymy o Jej obrazach i talencie.
Aparthotel &Restaurant Rezydencja Limba to kolejne miejsce w którym odbyło się spotkanie w ramach integracji środowisk kobiet z naszego regionu. W piątkowe popołudnie w dniu 18.11.2022r. gościła w naszym towarzystwie psychodietetyk Ania Ostrowska z wykładem pn. „Zaopiekuj się sobą psycho-dietetycznie”. Ania (urodzona w Namysłowie) edukowała Nas na temat zdrowego odżywiania i wpływu zdrowego trybu życia na stan zdrowia fizycznego i psychicznego. Z pasją opowiedziała na czym polega zdrowe odżywianie i zachęcała do spożywanie różnorodnych produktów, które dostarczają składników odżywczych potrzebnych do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i energii na co dzień.
Mimo iż inicjatywa ERA Kobiet Namysłów to novum w naszej lokalnej przestrzeni publicznej to po roku działania trzeba przyznać, że przyjęła się w naszej lokalnej społeczności i cieszy się sporym odzewem wśród kobiet. Rozwijając projekt ERY Kobiet Namysłów chcemy działać na rzecz kobiet, wspierać się nawzajem oraz zarażać otoczenie naszą energią. Zapraszam Wszystkie kobiety (niezależnie od wieku) do uczestnictwa w wydarzeniach ERY Kobiet Namysłów.
Lucyna Medyk