W BĄKOWICACH PERKUSJA ŁĄCZY POKOLENIA

Drugi raz odbył się projekt „Ale Grają”, tym razem odbyła się na „Orliku” w Szkole Podstawowej w Bąkowicach.
Pomysłodawcami przedsięwzięcia są Radek Pilarz oraz jego partnerka Martyna Jelita. Od lat związani są z muzyką a fani na pewno będą ich kojarzyć z zespołu „Juicy Pop”. Pierwsza edycja odbyła się również w Bąkowicach obok domu Radka a teledysk nagrany został w piękny słoneczny dzień. W teledysku wystąpił Kamil Bednarek, który zaśpiewał wraz ze swoim bratem Konradem a wtórowała im niezastąpiona Martyna Jelita.
Druga edycja była nagrywana już w zdecydowanie innej scenerii. Teledysk został nagrany w porze wieczorowej przy specjalnym oświetleniu. W tej edycji w teledysku wspólnie z Martyną zaśpiewał słynny polski raper Jacek MEZO Mejer. Teledyski można obejrzeć na kanale youtobe : Doctor Drumstick „ Ale Grają”.
Jak mówią pomysłodawcy w całym tym projekcie chodzi o promocję tego pięknego instrumentu jakim jest perkusja. W wydarzeniu zagrało wspólnie 28 perkusistów w przedziale wiekowym od 6 do 60 lat. Możemy śmiało powiedzieć że muzyka łączy pokolenia, pozwala na rozwijanie swoich pasji w rożnym wieku a dzięki temu projektowi przybliża znanych polskich artystów do młodych przyszłych muzyków, którzy może w przyszłości zastąpią ich na scenie.