700 lecie Browaru bez szału!

Długo wyczekiwane Dni Namysłowa połączone z obchodami 700lecia Browaru Namysłów rozczarowują programem, zwłaszcza gwiazdami zaproponowanymi przez organizatorów tj. Urząd Miejski i NOK.
W ostatnich latach do naszego miasta na obchody Dni Namysłowa czy na festiwal Czochraj Bobra Fest ściągały topowe zespoły takie jak KULT, T.LOVE, Strachy na Lachy, Myslowitz czy Elektryczne Gitary. Występ Anny Dąbrowskiej czy zespołu Szulerzy wypada dość blado w stosunku do lat poprzednich. W ubiegłym roku nie było żadnej duża imprezy zorganizowanej przez Urząd Miejski ze względu na pandemię. W tym roku nie udało się ściągnąć nikogo z obecnego topu muzycznego w Polsce. Szkoda, że nie wykorzystano potencjału nowego właściciela Browaru Namysłów czyli Grupy Żywiec.
Grupa Żywiec od ponad 10 lat tworzy serię koncertów pt. Męskie Granie, koncerty te przyciągają tysiące fanów mocnego brzmienia w całej Polsce. Jeśli Browar widnieje na plakatach jako główny sponsor tych dwudniowych wydarzeń zaplanowanych na koniec sierpnia na namysłowskich błoniach to można było spodziewać się większych fajerwerków ze strony organizatorów aby godnie uczcić 700 lat Browaru Namysłów.