Poszukiwani pod klucz

Dwóch poszukiwanych zatrzymali namysłowscy policjanci jednego dnia. Mężczyźni trafili do zakładu karnego. 25 – latek zasądzone ma ponad pół roku pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających natomiast 47- latek 3 miesiące za jazdę pod wpływem alkoholu.

Namysłowscy policjanci zajmujący się sądowymi nakazami zatrzymania osób poszukiwanych podczas realizacji zatrzymali 47- latka, który uchylał się o zasądzonego wyroku. Mężczyzna ten poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Kluczborku celem odbycia kary pozbawienia wolności na okres 3 miesięcy. Mieszkaniec gminy Wilków poszukiwany był za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Pomimo otrzymanej dokumentacji i wyroku sądu nie zamierzał sie do niego zastosować. Dlatego został on zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego.

Tego samego dnia funkcjonariusze z ogniwa patrolowo – interwencyjnego dokonali zatrzymania 25-letniego mieszkańca Namysłowa. Mężyzczna poszukiwany był celem obycia kary pozbawienia wolności na okres 179 dni za posiadanie środków odużających. Został on zatrzymany wczesnym rankiem w miejscu zamieszkania. Tego samego dnia trafił on do zakładu karnego, gdzie odbęcie karę pozbawienia wolności.